Szerdán lesz az első filmvetítés a könyvtárban

Feltöltve: 2017.Oct.01 ( V ) 19:25 | megtekintve: 294 alkalommal
Az esemény kezdetének időpontja: 2017.Oct.04 ( Sz ) 16:30
Helyszín: Püski Sándor Könyvtár
Beküldő: BékésMátrix

A Békés Városi Püski Sándor Könyvtár régi álma, hogy filmvetítéseknek adjon helyet.

Ez a vágyunk októbertől valósulhat meg, amikortól havi egyszeri filmvetítések lesznek. Az első évad filmjeinek összefoglaló témája: Női sorsok a filmklasszikusokban. Vetítendő filmek a tervek szerint: Szédülés, Csokoládé, Leány gyöngy fülbevalóval, Körhinta, Valamit visz a víz, Anna Karenina, Amélie csodálatos élete.

Továbbá a leendő érdeklődő filmkedvelők által kért vagy ajánlott filmalkotások. Az első alkalom október 4-én, szerdán 16:30-tól lesz. Vetítendő film: Csokoládé. Az öt kategóriában Oscar-díjra jelölt alkotás főbb szerepeiben: Juliette Binoche és Johnny Depp. A filmklub vetítésein való részvétel díjtalan.

Vezeti: Szegfű Katalin média- és filmtanár. Mindenkit szeretettel várnak a könyvtár Filmklubjába.