Püski Kiadó két új könyvének bemutatója

Feltöltve: 2015.Jun.10 ( Sz ) 10:16 | megtekintve: 1878 alkalommal
Az esemény kezdetének időpontja: 2015.Jun.08 ( H ) 16:30

A 86. Ünnepi Könyvhét és 14. Gyermekkönyvnapok békési rendezvényeinek záró programja a Püski Kiadó két új könyvének bemutatója volt 2015. június 8-án a könyvtár olvasótermében.

A Kiadó az Ünnepi Könyvhétre jelentette meg Püski István, Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret" c. könyvének I. kötetét. A számos eredeti dokumentum másolatát tartalmazó több kötetesre tervezett mű Dr. Püski Sándor munkásságának, hagyatékának szeretne méltó emléket állítani. A kötetet bemutatta Püski István, Dr. Püski Sándor fia, a kiadó igazgatója.

A következő könyv Cey-Bert Róbert Gyula: Koppány - A Fény harcosa c. történelmi témájú sorozatának harmadik kötete. A kötetet bemutatta a szerző, Dr. Cey-Bert Róbert Gyula, a Kodolányi Főiskola professzora.