Március 7-én lesz a gyermekrajz pályázat díjátadója!

Feltöltve: 2014.Feb.28 ( P ) 14:19 | megtekintve: 1149 alkalommal
Az esemény kezdetének időpontja: 2014.Mar.07 ( P ) 14:00
Helyszín: Gyermekkönyvtár

Az Országos Baleset-megelőzési Bizottság "Biztonságos Közlekedés Gyermekszemmel" címmel az idén is meghirdette közlekedés biztonsági témájú gyermekrajz pályázatát.

A Békés Városi Baleset-megelőzési Bizottság – az elmúlt tizennyolc év hagyományait követve - tizenkilencedik alkalommal is csatlakozott az országos kezdeményezéshez, az illetékességi területén működő valamennyi óvodába és iskolába eljuttatta a pályázati kiírást.

A helyes és helytelen közlekedésről, a baleseteket előidéző veszélyhelyzetekről, a legfőbb baleseti okokról és a balesetek elkerüléseinek lehetőségeiről várják a gyermekek alkotásait.

A rajzpályázat városi, megyei, valamint országos fordulókból áll. A Békés Városi Baleset-megelőzési Bizottság a városi forduló eredményhirdetését és a legjobb rajzokból összeállított kiállítás megnyitóját 2014. március 7-én pénteken, 14 órától tartja a Békés Városi Püski Sándor Könyvtár gyermekkönyvtár részlegében, amely március 20-ig megtekinthető.

Békés VBB.