Helyismereti vetélkedő - 40 éve újra város Békés

Feltöltve: 2013.Apr.19 ( P ) 08:59 | megtekintve: 1435 alkalommal
Az esemény kezdetének időpontja: 2013.Apr.23 ( K ) 15:00

A Békési Könyvtárért Alapítvány, a Békés Városi Jantyik Mátyás Múzeum, a Békési Városvédő és Szépítő Egyesület és a Békés Városi Püski Sándor Könyvtár ismét helyismereti vetélkedőt hirdet ebben az évben 40 éve újra város békés címmel.

A vetélkedőre Békésen tanuló vagy Békésen élő és máshol tanuló középiskolások 3 fős csapatait várjuk, de szívesen látunk a csapatokban 1-1 fő honismereti érdeklődésű általános iskolást is.

A vetélkedő célja: a lokálpatriotizmus erősítése, a város elmúlt 40 évének alaposabb megismerése és a történelemhez kapcsolódó kultúrtörténeti ismeretek hasznosítása, alkalmazása. Ennek érdekében a fiataloknak változatos feladatokban, programokban lesz részük.

Regisztráció a könyvtár olvasótermében, legkésőbb 2013. április 26-ig lehetséges.

További részletek a csatolt dokumentumban találhatóak.